Kamerový systém

S bezpečnostními kamerovými systémy získáte profesionální bezpečnostní řešení, která se snadno používají. Nabízíme i zabezpečovací systémy začínají digitálním videorekordérem (DVR) nebo síťovým videorekordérem (NVR), který zahrnuje pevné disky s bezpečnostním stupněm, které mohou ukládat dny, týdny nebo dokonce měsíce bezpečnostních záznamů.

Kamery jsou odolné proti povětrnostním vlivům, fotoaparáty s naklápěcím zoomem (PTZ) a zvukové kamery jsou jen některé typy kamer, které nabízíme. Tyto bezpečnostní kamerové systémy mají také vzdálený přístup přes internet, poskytující vám pocit bezpečí bez ohledu na to, kde jste. Nabízíme různé typy bezpečnostních kamerových systémů – analogový , digitální IP , bezdrátové nebo s kabeláží.

Zabezpečovací systém

Získejte nejlepší zabezpečení ve své třídě a inteligentní domácí automatizaci, kterou si celá rodina zamiluje. Sestavíme Vám zabezpečení Vaší nemovitosti na míru. Pohybová čidla, protipožární systémy i zabezpečení a kontroly vstupu. 

Spolupracujeme s předními výrobci a distributory zabezpečovacích systémů. Kalkulace zakázky je vždy zdarma. Vždy se snažíme vyjít vstříc potřebám každého zákazníka.