Fyzická ostraha objektu

Nabízíme spolehlivý a lety osvědčený způsob ostrahy objektů, majetku a osob nepřetržitě 24 hodin denně. Naší snahou je zabezpečit profesionální naplnění bezpečnostních požadavků zákazníka.

V případě realizace zakázek instalujeme kontrolní obchůzkový systém Tomst, který bude monitorovat provádění obchůzkové činnosti. Na recepci a v celém areálu budou umístěny kontrolní body, které musí strážný při obchůzkové činnosti projít a zaznamenat na elektronický systém.

Společnost disponuje dostatečným počtem proškolených osob, které jsou schopné kdykoliv nastoupit do výkonu služby a zajistit klidný průběh služby v době nemoci nebo jiné pracovní neschopnosti.

Snažíme se zajistit personální stabilitu, aby nedocházelo k častým personálním obměnám a aby pracovníci znali poměry ve střeženém objektu.

Pokud budete mít zájem a jste spokojeni se současnými pracovníky, kteří vykonávají práci ostrahy u Vás na objektu, pokusím se s nimi domluvit na jejich převedení do naší společnosti a pokračování jejich působení na Vašem objektu.